You are here

Modernizácia žeriavov, kladkostrojov a vozíkov

Modernizácia kladkostrojov a vozíkov žeriavov

Spoločnosť Konecranes vyhodnotí vaše zariadenie a odporučí, ktorá možnosť modernizácie je pre vás tá správna.

MODIFIKÁCIE A VÝSTUŽE NOSNÍKOV

Spoločnosť Konecranes môže zväčšiť alebo zmenšiť dĺžku nosníka, čo môže byť potrebné pri rozširovaní budov alebo pri osádzaní použitého žeriava do existujúcej budovy. Okrem toho môže byť potrebné nosníky opraviť alebo vystužiť, najmä pri zvyšovaní nosnosti.

VOZÍK SMT

Vozík SMARTON® je navrhnutý pre ťažké priemyselné odvetvia. Motor, prevodovka a riadiaca jednotka sú navrhnuté a vyrobené našou spoločnosťou, čo nám umožňuje zaistiť výborný zdvíhací výkon a dlhú životnosť. Motory upevnené prírubou majú zabudované brzdy, čo pomáha správnemu nastaveniu zariadenia.

MOSTOVÉ NÁRAZNÍKY

Ochráňte svoj žeriav a budovu nainštalovaním pružinových, hydraulických alebo gumených mostových nárazníkov spĺňajúcich požiadavky OSHA.

PLOŠINY

Zvýšte bezpečnosť pridaním alebo modernizovaním chodníkov a zábradlí.

KONCOVÉ VOZÍKY A KOLESOVÉ KONŠTRUKCIE

Protiodporové ložiská pomáhajú vyhovieť zvýšeným nárokom na produktivitu. Vysokokapacitné koncové vozíky Konecranes sú navrhnuté na predĺženie životnosti kolesa a zlepšenie udržiavania jazdnej dráhy žeriava.

PREVODOVÁ SKRIŇA KLADKOSTROJA

Vašu prevodovku môžeme prerobiť alebo úplne vymeniť tak, aby vyhovovala pracovnému prostrediu, alebo na zvýšenie nosnosti podľa potreby. Dôležité komponenty ako hriadele, ložiská a prevodovka pre vás môžeme precízne strojovo obrobiť a tepelne upraviť na zabezpečenie trvácnosti.

SAMONASTAVITEĽNÉ SAMOVYROVNÁVACIE BRZDY

Zjednodušte si údržbu automatickou kompenzáciou opotrebovaného obloženia. Ponúkame čeľusťové brzdy so sadou pružín AISE na jednosmerný prúd, s elektrickým uvoľnením alebo s pulzným pohonom na striedavý prúd.

MOSTOVÉ BRZDY

Pri použitých mostových brzdách, zväčša na žeriavoch poháňaných jednosmerným prúdom, je možné ich nastaviť na ovládanie zo zeme alebo z kabíny. Medzi komponenty, ktoré možno renovovať alebo vymeniť, patria elektrické a hydraulické čeľuste, sady pružín na jednosmerný prúd, kotúče a uvoľňovacie mechanizmy.

SPODNÉ BLOKY

Spoločnosť Konecranes skladuje kompletné spodné bloky rôznych veľkostí a konfigurácií a tiež diely, ktoré bežne podliehajú opotrebovaniu, ako sú háky, rámy, čapy, lanovnice, ložiská a bezpečnostné západky.