You are here

Prečo modernizovať žeriav?

PREDĹŽENIE ŽIVOTNOSTI VÁŠHO MOSTOVÉHO ŽERIAVA

Starý žeriav môže dostať druhý dych. Môže nastať situácia, keď budete chcieť zvýšiť rýchlosť alebo nosnosť, zlepšiť ergonómiu a pohodlie operátora, použiť nové bezpečnostné funkcie a schopnosti umiestňovania alebo jednoducho nahradiť staré komponenty náročné na údržbu novšou technológiou. V každom prípade môže byť modernizácia dobrou možnosťou ochrany a rozšírenia vašej pôvodnej investície.

OBNOVTE SVOJU PRODUKTIVITU

Rozhodnutie modernizovať sa často prijíma na základe potreby dosiahnuť lepší výkon a výrobnú kapacitu a niekedy aj na podporu úplne nového procesu. S pomocou vhodnej modernizácie získate plne integrovaný systém, na mieru ušitý pre potreby vašej prevádzky.

ZAČNITE S ANALÝZOU SPOĽAHLIVOSTI ŽERIAVA

Analýza spoľahlivosti žeriava od spoločnosti Konecranes poskytuje podrobnú analýzu žeriava v kontexte jeho používania. Naša spoločnosť ohodnotí konštrukčnú neporušenosť žeriava a stav mechanických a elektrických komponentov. Preskúmame taktiež požiadavky v oblasti zaťaženia a práce a záznamy o údržbe. Po analýze všetkých týchto faktorov vo svetle požadovanej výkonnosti identifikujeme najvhodnejší spôsob modernizácie systému a jej plán.

ZÍSKAJTE VÝHODY NOVÉHO ŽERIAVA ZA NIŽŠIU CENU

Ak potrebná modernizácia žeriava presahuje základné vylepšenia na zvýšenie bezpečnosti, spoľahlivosti a výkonu, môžeme váš starý žeriav prerobiť podľa dnešných prísnych technických noriem, a to zvyčajne za omnoho nižšiu cenu, než koľko stojí nový žeriav.

VYTVORTE BEZPEČNEJŠIE PRACOVISKO

Technológie na zvýšenie bezpečnosti sa vyvíjajú rýchlejšie než kedykoľvek predtým. Odkedy bol váš žeriav vyrobený sa bezpečnostné predpisy mohli zmeniť. Modernizácia vám pomôže dodržať súčasné bezpečnostné predpisy a môže znížiť riziko prestojov, úrazov alebo poškodenia budov, materiálov či výrobkov.

DÔVERUJTE LÍDROVI V OBLASTI MODERNIZÁCIE

Spoločnosť Konecranes je popredným poskytovateľom modernizácie mostových žeriavov s vyše 100-ročnými skúsenosťami. Naši špecialisti sú zruční a skúsení v modernizácii malého aj veľkého rozsahu. Disponujeme dostatočným výberom, odbornými znalosťami a zdrojmi na modernizáciu akéhokoľvek modelu mostového žeriava.