You are here

Vylepšenie LED osvetlením

LED osvetlenie pre žeriavy

AŽ 60 % ÚSPOR ENERGIE VĎAKA VYLEPŠENIU LED OSVETLENÍM

Vylepšenie LED osvetlením vám pomôže ušetriť peniaze, poskytne dobré osvetlenie a dodá vášmu žeriavu moderný výzor.

LED SVETLÁ VYDRŽIA DLHŠIE

Výmena svetiel a žiaroviek na žeriave môže byť drahá. Klasické halogenidové alebo halogénové svietidlá majú limitovanú prevádzkovú životnosť a môžu sa poškodiť vibráciami, čo znamená vyššie náklady a menej účinnú prevádzku. Pomocou vylepšovacej sady LED osvetlenia získate svietidlá s omnoho dlhšou prevádzkovou životnosťou a s ďaleko menšou náchylnosťou na poškodenie vplyvom vibrácií.

OSVETLENIE SPOTREBUJE NAJVIAC ENERGIE

Klasické osvetlenie predstavuje až 50 – 90 % elektrickej energie spotrebovanej žeriavom. Vylepšenie LED osvetlením preto môže viesť k významným úsporám nákladov pri akýchkoľvek operáciách so žeriavom.

LED svietidlá zaisťujú rovnakú hladinu osvetlenia pracoviska ako bežné svietidlá, ale spotrebujú len o niečo viac ako jednu tretinu energie. To znamená, že s LED osvetlením budete schopní znížiť spotrebu energie až o 60 % na jeden žeriav.

BEZPEČNEJŠIE A PRÍJEMNEJŠIE SVETLÁ

Pretože rozloženie svetla je v LED svietidlách viac sústredné, je menej pravdepodobné, že oslní operátora žeriava, keď sa pozerá na bremeno. Okrem toho sa svetlo z LED svietidiel nerozptyľuje do strán, ale smeruje presne tam, kde je to potrebné: na bremeno a pracovnú stanicu alebo zariadenie.