You are here

Výmena elektrického reťazového kladkostroja

Reťazový kladkostroj CLX

Kladkostroj s dlhou životnosťou prispôsobiteľný podľa vašich predstáv

Vylepšený kladkostroj Konecranes vám poskytne vysoký výkon po mnoho rokov. Reťazové kladkostroje Konecranes sú navrhnuté tak, aby boli v priemyselných aplikáciách flexibilné a trvanlivé.

Elektrické reťazové kladkostroje môžete použiť na pracovnej stanici, na pojazdnom mostovom žeriave alebo na stĺpovom otočnom žeriave. Reťazové kladkostroje CLX® od firmy Konecranes sú ideálnou náhradou pre všetky tieto aplikácie.

Reťazové kladkostroje môžete v dielni ľubovoľne presúvať a využívať ich na rôzne účely. Kompaktná priechodná výška, zavesenie háka, tlačný vozík, motorizovaný vozík a mnoho iného – to všetko vám dodá flexibilitu, ktorú potrebujete.

Vylepšenia reťazového kladkostroja Konecranes umožňujú ľahký prístup a údržbu

S kladkostrojom CLX máte jednoduchšiu údržbu, výmenu a prístup k motoru. Rovnako jednoduchý je servis reťazového pohonu, trecej spojky, koncových spínačov kladkostroja, elektrických súčastí a prevodovky. Výsledkom je, že čas potrebný na údržbu je kratší, cena kladkostroja je nižšia a produktivita je vďaka skráteniu prestojov vyššia.

Vylepšený kladkostroj pomáha zaistiť bezpečnosť na pracovisku.

Štandardné vrchné a spodné koncové spínače kladkostrojov Konecranes sú odolné. Sú chránené pred vplyvmi prostredia, zvyšujú bezpečnosť a umožňujú lepšiu výkonnosť kladkostroja aj používateľa.

Brzda je dôležitá časť reťazového kladkostroja, ktorej účelom je zaisťovať bezpečnosť zdvíhacieho zariadenia. Naša samonastaviteľná brzda je vytvorená tak, aby vydržala po celú dobu životnosti kladkostroja.

Patentovaný reťazový pohon od firmy Konecranes znižuje zaťaženie reťaze, čo môže zvýšiť bezpečnosť na pracovisku a zároveň predĺžiť životnosť vášho nového kladkostroja. Brzda a trecia spojka sú prvky, ktoré znižujú pravdepodobnosť, že vám v prípade poruchy spojky spadne bremeno.

Kontaktujte nás a poskytneme vám ďalšie informácie.