You are here

Výmena lanového kladkostroja

Vylepšenie lanového kladkostroja

Dosiahol váš kladkostroj koniec produktívnej konštrukčnej životnosti? Bez ohľadu na vyhovujúcu údržbu, nevydrží váš kladkostroj večne.

Kladkostroj Konecranes CXT je možné dodatočne vylepšiť na väčšine žeriavov. Naše prefabrikované vylepšenia kladkostrojov sú navrhnuté so zreteľom na jednoduchú montáž pri minimálnom narušení výroby.

KLADKOSTROJE CXT ZDOKONAĽUJÚ MANIPULÁCIU S BREMENOM A ZJEDNODUŠUJÚ ÚDRŽBU

Kladkostroj CXT je vybavený mnohými funkciami, ktoré uľahčujú manipuláciu s bremenom a údržbu. Vďaka funkcii Adaptívny rozsah otáčok (ASR) je možné meniť otáčky motora v závislosti od zaťaženia. Tým je možné dosiahnuť optimálne otáčky a vyššiu bezpečnosť pri dvíhaní ťažších bremien. Konštrukcia upevnenia lana uľahčujúca servis poskytuje jednoduchší prístup k horným lanovniciam a k zariadeniu proti preťaženiu, takže výmena lana, prispôsobenie dĺžky lana a výmena lanovníc prebiehajú rýchlo a ľahko.

TRVANLIVÁ KONŠTRUKCIA BŔZD MÁLO NÁROČNÝCH NA ÚDRŽBU

Brzdy motora kladkostroja sú zapuzdrené a prachotesné. Konštrukcia bŕzd kladkostroja CXT kladie nízke nároky na údržbu a napomáha bezporuchovej prevádzke. Brzdy vyžadujú minimálne nastavenie a vydržia veľký počet pracovných cyklov.

KONŠTRUKCIA MOTORA ZRÝCHĽUJE ÚDRŽBU

Jedinečné umiestnenie motora vnútri bubna ho chráni pred znečistením a súčasne zvyšuje schopnosť chladenia. Konštrukcia motora a brzdy uľahčuje prístup pri vykonávaní údržby.