Bezpečnosť je prvoradá

Záleží nám na tom, aby sa naši zamestnanci aj zákazníci každý večer vrátili domov zdraví a v poriadku. V spoločnosti Konecranes nie je žiadna úloha taká dôležitá a žiadna služba taká naliehavá, aby sme si nenašli dostatok času vykonať našu prácu bezpečne, správne a dôsledne.

Zvyšovanie produktivity

Chápeme, že odstávky sú nákladné, no chceme zabezpečiť, aby ste počas aktívnej prevádzky dosiahli maximálnu produktivitu. Popri bezpečnosti je naším hlavným cieľom zvyšovanie vašej produktivity.

Servis Konecranes

Poskytujeme špecializované služby údržby a dodávame náhradné diely ku všetkým typom a značkám priemyselných žeriavov, kladkostrojov, obrábacích strojov a prístavných zariadení – počínajúc jedným zariadením končiac komplexnými prevádzkovými celkami. Našim cieľom je zvýšiť bezpečnosť a produktivitu podnikov našich zákazníkov.

Prečo si vybrať Konecranes?

600 pobočiek po celom svete

2 milióny servisných zásahov ročne

14 000 vzdialených pripojení

740 000 zmluvne udržiavaných zariadení

 

konecranes_service.jpg
+ + + + +  Inspections & preventive maintenance  Corrective maintenance & retrofits  Consultation services  Modernizations services  New equipment

Náš prístup k údržbe žeriavov

Výsledkom prístupu Starostlivosti počas životného cyklu sú najvyššie hodnoty životného cyklu – maximalizácia produktivity počas doby prevádzky a minimalizácia nákladov na prestoje.

Naši odborníci na žeriavy používajú na posudzovanie systematickú Metódu rizík a odporúčaní, poradenské plánovanie a revízny proces na nepretržité zdokonaľovanie v oblasti bezpečnosti a produktivity.

Prehliadky a preventívna údržba

odhaľovanie rizík a príležitostí na zdokonalenie a podpora dodržiavania zhody.

Nápravná údržba a vylepšenia

riešenie problémov v oblasti bezpečnosti a produktivity a využívanie možností na vylepšenie.

Poradenské služby

pomoc v procese rozhodovania, odhaľovanie kľúčových problematických miest a maximalizácia návratnosti investícií.

Služby modernizácie

predĺženie ekonomickej životnosti zariadení.

Nové zariadenia

na novú montáž alebo výmenu starého vybavenia.

Starostlivosť počas životného cyklu

Komplexný a systematický prístup na údržbu podporovaný nástrojmi a procesmi svetovej triedy.

Servisné programy Konecranes

Od prvého KONTAKTU, cez profesionálne posúdenie STAVU vášho zariadenia, až po preventívnu údržbu a poradenské služby, aby bola zaistená optimálna STAROSTLIVOSŤ, bude spoločnosť Konecranes neustále upravovať servisný program na mieru vašim potrebám, s cieľom pozdvihnúť vaše podnikanie. V prípade vzájomného ZÁVÄZKU vykonávať údržbu externe, alebo ak je požadované KOMPLETNÉ externé zabezpečenie údržby a manipulácie s materiálom, ponúka spoločnosť Konecranes skúsenosti a zdroje, ktoré vám pomôžu splniť vaše podnikateľské ciele.

SLUŽBA NA POŽIADANIE CONTACT

V rámci služby KONTAKT dokážeme rýchlo reagovať na vaše dopyty v súvislosti s náhradnými dielmi, havarijnými stavmi a inými naliehavými potrebami.

KONTROLNÝ PROGRAM CONDITION

Ak neplánujete zveriť preventívnu údržbu do rúk subdodávateľskej firme, náš kontrolný program STAV vám pomôže dodržiavať miestne zákonné požiadavky pre kontroly a podporiť vaše vlastné interné postupy údržby.

PROGRAM PREVENTÍVNEJ ÚDRŽBY CARE

Základom starostlivosti počas životného cyklu sú kontroly a preventívna údržba. Program preventívnej údržby STAROSTLIVOSŤ dokonale prispôsobíme vášmu spôsobu prevádzky a zohľadníme pritom spôsob používania žeriava, prevádzkové prostredie, klasifikáciu úloh, odporúčania výrobcu aj miestne predpisy.

PROGRAM ÚDRŽBY COMMITMENT

Ak chcete využívať výhody širokého rozsahu služieb údržby od subdodávateľskej firmy, náš program údržby ZÁVÄZOK sa dokonale prispôsobí vašim požiadavkám.

PROGRAM ÚDRŽBY A PREVÁDZKY COMPLETE

Ak máte záujem zveriť celý proces manipulácie s materiálom subdodávateľskej firme, a to vrátane údržby a prevádzky, náš program údržby a prevádzky  KOMPLET môže byť pre vás to pravé riešenie.