You are here

Automatizované žeriavy

Uľahčujeme Vám život pomocou automatických žeriavov

Spoločnosť Konecranes vyrába všetky typy mostových žeriavov od základných štandardných modelov až po špeciálne na mieru upravené žeriavy na najnáročnejšie zdvíhacie úlohy. Naše automatické žeriavy Vám uľahčia život. Predstavte si svoje procesy racionálnejšie a bezpečnosť vo Vašom podniku na výrazne zvýšenej úrovni. Presne to Vám prinesú automatické mostové žeriavy Konecranes.

S automatickými žeriavmi dokážete viac

Vyrábame dva typy automatických žeriavov. Poloautomatické žeriavy ponúkajú rozličné funkcie, ktoré asistujú obsluhe, ale poskytujú väčšie možnosti manuálneho ovládania. Na plne automatickom žeriave vykoná obsluha nastavenia a žeriav automaticky zrealizuje opakujúce sa alebo náročné úkony. Je to obzvlášť užitočné v náročných a nebezpečných prostrediach.

Automatické mostové žeriavy dokážu znížiť pracovné náklady, sledovať zásoby, optimalizovať uskladnenie, obmedziť škody, zvýšiť produktivitu a znížiť kapitálové výdavky spojené so systémami vysokozdvižných vozíkov. Medzi bežné aplikácie patrí manipulácia so zvitkami oceľového plechu a balmi papiera, energetické zhodnocovanie odpadu, stavba lodí, manipulácia s kontajnermi, potravinárska výroba, spracovanie kovov a výroba vo všeobecnosti.

Doposiaľ najmodernejšia zdvíhacia technológia

Každý žeriav od spoločnosti Konecranes využíva najnovšie výdobytky v oblasti softvérov a strojárstva, aby sa zabezpečila najvyspelejšia možná prevádzka. Naše žeriavy sú navrhnuté tak, aby ich s rozvojom technológií bolo možné jednoducho modernizovať.

Bez ohľadu na to, aké sú Vaše potreby v oblasti zdvíhania, máme riešenie.

Ak chcete zistiť viac o tom, či naše automatické žeriavy vyhovujú Vašim potrebám zdvíhania, obráťte sa na spoločnosť Konecranes.

Customer stories

Hydraulický drapákový vykladač Konecranes je odpoveďou na potreby spoločnosti Ekokem. Je plne automatický a udržiava proces spracovania a spaľovania odpadu na najvyššej možnej úrovni efektivity.
Ekokem, odpadová elektráreň – Riihimäki, Fínsko

Video

TERSA, Sant Adríá, Waste-to-Energy plant, Barcelona, Spain 2013
Quebec City Waste to Energy Facility