You are here

Inteligentné funkcie pre mostové žeriavy

Inteligentné zdvíhanie s inteligentnými funkciami

Do väčšiny pojazdných mostových žeriavov Konecranes možno nainštalovať Smart Features, softvér, ktorý Vám poskytuje kontrolu nad manipuláciou s materiálmi vo výrobných procesoch. Od chvíle, keď obsluha prevezme kontrolu nad žeriavom, jeho práca je ihneď ľahšia.

Efektívnejšia práca obsluhy zvyšuje produktivitu a šetrí čas aj peniaze, keďže cyklus zaťaženia je kratší. Keďže riadiaci systém optimalizuje pohyb žeriava, žeriav a jeho súčasti sa menej opotrebovávajú, a preto by mali vydržať dlhšie. A čo je najdôležitejšie, znižuje sa riziko chýb ľudského faktora, čo znamená vyššiu bezpečnosť.

Technológia optimalizuje Vaše zdvíhacie procesy

Naším cieľom je, aby inteligentné funkcie Konecranes Smart Features predstavovali najpokročilejšiu žeriavovú technológiu na dnešnom trhu. Môžete si objednať riadenie výkyvov na obmedzenie kývania nákladu, prevenciu zachytenia, ktorá zastaví žeriav, ak sa na niečom zachytí, asistované otáčanie nákladu na zníženie bočného ťahu, chránené oblasti na zvýšenie bezpečnosti v pracovnom priestore žeriava a pomalé posúvanie na spresnenie finálneho umiestňovania nákladov s vysokou presnosťou.

Toto je len niekoľko príkladov. Dokopy ponúkame viacero inteligentných funkcií, ktoré Vám zabezpečia doposiaľ nevídanú kontrolu nad zdvíhaním. V súčasnosti sú k dispozícii pre žeriavy s lanovými kladkostrojmi a žeriavy s otvoreným navijakom.

Po jednej alebo ako kompletný balík

Naše inteligentné funkcie boli vyvinuté na splnenie Vašich požiadaviek pri pokročilých potrebách zdvíhania. Môžeme ich zahrnúť do Vašich nových objednávok v spoločnosti Konecranes, ale môžeme ich nainštalovať aj do Vašich existujúcich zariadení Konecranes. Môžete ich získať individuálne, ale zvyčajne odporúčame balíky funkcií vhodné pre konkrétne výrobné procesy.

Ak chcete zistiť viac o tom, či inteligentné funkcie vyhovujú Vašim žeriavom a potrebám zdvíhania, obráťte sa na spoločnosť Konecranes.