You are here

Žeriavy s lanovým kladkostrojom CXT

Flexibilné podľa Vašich potrieb

Žeriavy Konecranes s lanovými kladkostrojmi CXT sú ideálne takmer vo všetkých priemyselných prostrediach, kde je potrebná nosnosť až do 80 ton. Sú dostupné v každej forme od základných štandardných žeriavov až po vysoko technologické zdvíhacie zariadenia. Ich prispôsobiteľnosť je jednou z ich najväčších predností.

Efektivita a inteligencia v akcii

Žeriav CXT je známy svojím efektívnym využitím miesta pod žeriavom a výborným umiestnením háka. Okrem toho, inteligentné funkcie ako kontrola výkyvov a cieľové polohovanie uľahčujú obsluhu žeriava. Keďže všetky kľúčové mechanické súčasti sú navrhnuté špeciálne na použitie so žeriavom a vyrobené aj zostavené vo vlastnej réžii expertmi na žeriavy, žeriav CXT funguje špičkovo.

Bezpečnosť zvyšujú vysoko výkonné brzdy, odolné oceľové laná a diaľkové ovládanie. Prispôsobiteľný rýchlostný rozsah zabezpečuje, že sa náklady pohybujú optimálnou rýchlosťou, čo zlepšuje kontrolu nad nákladom a zvyšuje produktivitu pri súčasnom šetrení energie.

Bez ohľadu na to, v akej oblasti pracujete, tento masívny a všestranný žeriav je ideálny. Žeriav CXT je jednotkou v odvetví žeriavov pre vnútorné priestory so stredným až ťažkým vyťažením a je jasným favoritom po celom svete: vyše 10 000 kladkostrojov CXT predaných každý rok poukazuje na ich spoľahlivosť, efektivitu a hodnotu.

Vyrábame aj žeriav EXCXT do nebezpečného prostredia.

Ak chcete zistiť viac o tom, či naše modely žeriavov s lanovými kladkostrojmi CXT vyhovujú Vašim potrebám zdvíhania, obráťte sa na spoločnosť Konecranes.