You are here

Žeriav CXT NEO s lanovým kladkostrojom

Špeciálny nástroj pre špeciálne úlohy

Lanový kladkostroj Konecranes CXT NEO je špeciálnou verziou nášho známeho žeriava CXT. Vďaka svojmu výkonu, pohyblivosti a nosnosti až do 80 tony a s dvomi kladkostrojmi až 160 ton je obzvlášť vhodný do výroby, dielní a k montážnym linkám.

Kombinácia elegantného ergonomického dizajnu s použitím jednoručného diaľkového ovládača s minijoystickom s prevodníkovou zdvíhacou technológiou umožňuje jednoduché používanie, vysoký výkon a presnosť v podobe jedného kompaktného žeriava.

Citlivé ovládanie s výkonom a bezpečnosťou

So systémom CXT NEO získavate moderné funkcie zdvíhania. Naše energeticky úsporné prevodníkové zdvíhanie s funkciou Adaptívny rozsah otáčok (ASR) zaisťuje vysokú presnosť pri umiestňovaní nákladu. Či už chcete pomalšiu prevádzku, alebo chcete zrýchliť zdvíhanie o 50 %, plynulé ovládanie rýchlosti umožňuje dokonalú kontrolu nad nákladom. Kontrola každého pohybu minijoystickom je jednoduchá a plynulá.

Reťazový kryt káblov zdroja energie a ovládania pozdĺž mosta žeriava chráni káble pred mechanickým opotrebovaním a udržiava pracovný priestor pod žeriavom voľný. Pracovné prostredie žeriava je bezpečnejšie pre obsluhu a menej náchylné na poškodenie zariadenia.

Ak sa chcete poradiť o tom, či žeriav CXT NEO vyhovuje Vašim potrebám zdvíhania, obráťte sa na spoločnosť Konecranes