You are here

Žeriavy s otvoreným navijakom

Vysoký výkon pre náročné zdvíhanie

Žeriavy Konecranes s otvoreným navijakom sú ideálne z hľadiska využitia v náročných procesoch, ako aj z hľadiska montáže a údržby.

Sú dostatočne flexibilné do takmer každého priemyselného prostredia a spájajú najmodernejší dizajn s odolnou elektronikou a vyspelou počítačovou inteligenciou, ktorá Vám poskytuje úplnú kontrolu nad manipuláciou s materiálmi.

Spoločnosť Konecranes ponúka dva žeriavy s otvoreným navijakom. Žeriav SMARTON je už rozšírený v priemyselnej výrobe po celom svete. Naším najnovším žeriavom s otvoreným navijakom je UNITON vytvorený špeciálne do vysokého zaťaženia.

Dva žeriavy s otvoreným navijakom, mnoho spôsobov využitia

SMARTON je žeriav s otvoreným navijakom do náročnej prevádzky s nosnosťou od 6,3 do 250 ton s jednou kladkou a až 500 ton s dvoma kladkami. Bezpečnosť a produktivita žeriava je zvýšená využitím najmodernejšej technológie v žeriave, ktorý je tak inteligentný, že takmer myslí sám za seba. Dnes sa bežne využíva vo výrobnom, energetickom, automobilovom a papierenskom priemysle. 

UNITON, masívny žeriav s kladkou, je možné prispôsobiť Vašim konkrétnym potrebám zdvíhania. Má nosnosť od 6,3 do 160 ton. Je produktom požiadaviek zákazníkov a vývoja spoločnosti Konecranes, ktorý možno využiť na rozličné účely, ale najvhodnejší je do oceliarskeho priemyslu.

Inteligentnejší žeriav je lepší žeriav

Žeriavy SMARTON aj UNITON sa dodávajú s najmodernejším žeriavovým softvérom, aký je dnes dostupný. Celkovo obsahujú množstvo inteligentných funkcií, ktoré Vám zabezpečia doteraz nevídanú kontrolu nad žeriavom a nákladom. Vaše procesy budú rýchlejšie, efektívnejšie a bezpečnejšie pre zamestnancov a zariadenia.

Ak chcete zistiť viac o tom, či žeriavy SMARTON a UNITON s otvoreným navijakom vyhovujú Vašim potrebám zdvíhania, obráťte sa na spoločnosť Konecranes.