Inteligentné zdvíhanie ťažkých hmotností

Konecranes SMARTON® je ťažkotonážny mostový žeriav s otvoreným navijakom, ktorý sa používa na zdvíhanie ťažkých bremien v mnohých popredných svetových priemyselných podnikoch. Bol vyvinutý na použitie v náročných procesoch, pri montáži a pri údržbe a spája najnovšie prvky mechanického, elektrického a automatizačného dizajnu.

Tento žeriav predstavuje výkonné zariadenie, ktoré dokáže zdvíhať akékoľvek bremená od 6,3 do 250 ton s jednou kladkou a až do 500 ton s dvoma kladkami. Zahŕňa prevádzkové triedy M3 až M8 (CMAA trieda A až F). Ale hlavná sila tohto žeriava je v inteligentných funkciách zdvíhania.

Inteligentnejší žeriav tam, kde na tom záleží

Žeriav SMARTON s otvoreným navijakom je navrhnutý na efektívnu a bezpečnú prevádzku bez kompromisov. Toto zdvíhacie zariadenie skonštruované výlučne z vysoko kvalitných komponentov sa dodáva s najmodernejším žeriavovým softvérom aký je dnes dostupný. Jeho inteligentné funkcie Vám dodajú kontrolu nad manipuláciou s materiálom, čím sa zvýši Vaša produktivita a bezpečnosť.

So žeriavom SMARTON ušetríte oboje: peniaze aj životné prostredie. Obsahuje nielen energeticky efektívne špeciálne pohony, ale aj systém spätného využitia energie. Brzdná energia sa odvádza späť do napájacej siete, čím sa znižuje spotreba energie a náklady až o tretinu.

Prináša celú novú dimenziu zdvíhania

Týmto ale technologická výbava žeriava SMARTON nekončí. Vďaka bezdrôtovému tabletu máte informácie o procesoch a žeriave doslova vo svojich rukách. Tablet namontujte na rádiový ovládač alebo do kabíny obsluhy – podľa toho čo Vašim pracovníkom lepšie vyhovuje. Bezpečnosť a efektivitu manipulácie s bremenom môžete ešte zvýšiť voliteľným zobrazením z kamery.

Diaľková služba pripojenia TRUCONNECT od spoločnosti Konecranes dodáva prevádzkovým údajom v reálnom čase novú úroveň viditeľnosti. Naši technici dokážu pomáhať pri riešení problémov s údržbou aj bez toho, aby vôbec prišli na vaše pracovisko.

Ak chcete zistiť viac o tom, či žeriav SMARTON vyhovuje Vašim potrebám zdvíhania, obráťte sa na spoločnosť Konecranes.

Customer stories

Žeriav SMARTON® so svojimi vyspelými technickými funkciami zvýši efektivitu výrobných procesov spoločnosti Siemens Wind Proces výroby elektriny a minimalizuje potenciálne chyby.
Siemens Wind Power – Dánsko

Video

Konecranes - Industrial Cranes
Konecranes Overhead Cranes Smart Features YouTube Thumbnail

Downloads