Priemyselné zdvíhanie je ľahké

Konecranes UNITON™ je mostový žeriav s otvoreným navijakom, ktorý je dostatočne flexibilný na široké spektrum priemyselných aplikácií vrátane bežnej výroby, automobilového priemyslu a ťažby. Je obzvlášť dobre prispôsobený pre oceliarsky priemysel, keďže dokáže ľahko manipulovať s kotúčmi, doskami a potrubiami.

Robustný žeriav UNITON je možné ľahko prispôsobiť viacerými konfiguráciami a dokáže zdvihnúť čokoľvek od 6,3 do 160 ton, s dvomi kladkami do 320 ton. Hlavná sila tohto žeriava však spočíva v jeho modulárnom dizajne, pretože chápeme, že máte špecifické potreby zdvíhania. Žeriav UNITON Vám poskytuje výber a flexibilitu, ako nikdy predtým.

Skonštruovaný len pre Vás

Každý žeriav UNITON je navrhnutý a skonštruovaný pre osobité podmienky Vášho závodu. Takže faktory ako teplota, vlhkosť, opotrebovanie dielov a prípadná korózia predvídame vopred. To pomáha predĺžiť životnosť Vášho žeriava a znížiť pravdepodobnosť porúch. Údržba je jednoduchá vďaka starostlivo naplánovanému, zjednodušenému dizajnu, rýchlej reakcii servisu a promptnému dodaniu náhradných dielov.

Vyberte si z kompletnej ponuky nosností, tried zaťaženia, rýchlostí zdvihu, výšok zdvihu a používateľských rozhraní. Funkcie na riadenie zaťaženia Vám poskytujú lepšiu kontrolu nad manipuláciou s materiálom. Odolné, spoľahlivé komponenty a modulárna konštrukčná koncepcia spolu tvoria veľmi konkurencieschopné riešenie zdvíhania.

Desaťročia skúseností v modernom ťažkotonážnom zdvíhacom produkte

Už viac ako 80 rokov spoločnosť Konecranes vyrába mostové žeriavy pre ťažkotonážne zdvíhacie aplikácie a spracovateľský priemysel. Žeriav UNITON udržiava vysokú mieru prispôsobiteľnosti, kvality, spoľahlivosti, bezpečnosti a jednoduchosti používania, na akú ste u spoločnosti Konecranes zvyknutí.

Naša diaľková služba pripojenia TRUCONNECT navyše vnáša do údržby moderné výdobytky, keďže pomáha udržiavať činnosť Vašich žeriavov, aj keď nie ste prítomní.

Viac informácií o žeriave UNITON nájdete na našej špecializovanej stránke konecranes.com/uniton alebo si ich od nás môžete vyžiadať.

Downloads