You are here

Žeriavy v zákazníckom prevedení

Špeciálne žeriavy pre špeciálne potreby

Mnohé priemyselné odvetvia vyžadujú pre svoje procesy špeciálne žeriavy. Žeriavy Konecranes možno vďaka ich nosnosti do výšky niekoľkých stoviek ton prispôsobiť Vašim špeciálnym zdvíhacím potrebám. Ak sa Vaše potreby zmenia, žeriavy možno prispôsobiť na rôzne použitia počas celej doby ich životnosti.

Individuálne navrhnuté riešenia zdvíhania

So zákazníkmi úzko spolupracujeme na špeciálnych úpravách jednotlivých žeriavov, aby sme zabezpečili správne riešenie zdvíhania na každú zdvíhaciu činnosť.

Každé odvetvie si vyžaduje niečo iné. Pri výrobe ocele sa vyžaduje ochrana pred teplom a prachom. Výroba palív a energie často vyžaduje špeciálne závesné zariadenia. Automobilový priemysel používa na manipuláciu so zvitkami plechu, počas lisovania a na montáže špeciálne žeriavy. Ťažobný priemysel a primárne spracovanie kovov sa často vyznačuje špeciálnym prostredím so zvláštnymi požiadavkami na žeriavy.

Osvedčená technológia v nových aplikáciách

Upravené žeriavy často využívajú naše štandardné produkty, ale osobitými spôsobmi. Podľa potreby taktiež navrhujeme nové prvky. Všetky časti sú podrobené plnej kontrole, aby sa zaručila bezpečnosť a spoľahlivosť.

Ak chcete zistiť viac o tom, či naše prispôsobené žeriavy vyhovujú Vašim potrebám zdvíhania, obráťte sa na spoločnosť Konecranes.

Customer stories

Splnenie nárokov na nosnosť žeriavov bolo doplnené vyspelou technológiou riadenia pohybu, čo umožňuje vyššie rýchlosti a bezpečnú prevádzku. V spoločnosti Rautaruukki sme si taktiež všimli spoľahlivosť a dobré možnosti údržby žeriava.
Rautaruukki, oceliareň v Raahe – Fínsko

Video

Ekokem, waste plant, Finland - Custom Cranes
Quebec City Waste to Energy Facility