You are here

Vidlicové vysokozdvižné vozíky

 

Vysokozdvižné vozíky Konecranes SMV s nosnosťou 10-80 ton – inovatívny spôsob riešenia potrieb manipulácie s materiálom

Naše vysokozdvižné vozíky sú koncipované na zabezpečenie maximálne efektívnej a nákladovo úspornej práce. Preto často realizujeme prispôsobenie vozíka tak, aby sa ideálne hodil na realizáciu plánovaných vysoko náročných úloh. Pevná konštrukcia podvozku so skriňovými nosníkmi a hydraulický systém monitorovania bremena predstavuje platformu pre výber voliteľného vybavenia, ktoré je ideálne prispôsobené vašim potrebám. Výsledkom je vysokozdvižný vozík s vynikajúcim výkonom, nákladovou efektivitou a dlhou životnosťou.

Aby sme našim zákazníkom umožnili jednoduchší prechod na režim s nepretržitou prevádzkou, ponúkame tiež rad inovatívnych riešení pre priemyselné odvetvia, ako je oceliarstvo, priemysel celulózy a papiera, píly alebo oblasť energetického využitia odpadov.

Naše úsilie vo výskume a vývoji vám prináša efektívnejšiu manipuláciu s materiálom

Realizujeme neustály vývoj, aby sa zabezpečilo, že naše vysokozdvižné vozíky dosiahnu najvyšší možný pomer kvality, produktivity a efektivity nákladov. Vďaka tomu sme vyvinuli riešenia, ktoré nám umožňujú ponúkať rýchlejšie a efektívnejšie vozíky. To sú výhody, ktoré oceníte v podobe rýchlejšieho zdvíhania a spúšťania, priameho a presného manévrovania s vynikajúcou servisnou dostupnosťou.

Lepšia viditeľnosť, ergonomický dizajn a ovládanie

Aby bolo možné pracovať efektívne a bezpečne aj počas dlhých zmien, musí mať operátor vynikajúce pracovné prostredie. Preto majú naše vozíky pravdepodobne najlepšiu kabínu na trhu, pokiaľ ide o viditeľnosť, ergonomické riešenie a komfort. Kabína je navrhnutá s veľkými oknami, ktoré poskytujú najlepšiu možnú viditeľnosť vo všetkých smeroch, a všetky ovládacie prvky sú umiestnené pohodlne, prehľadne a v dosahu operátora.