You are here

Elektrické reťazové kladkostroje

 

Stála nosnosť až do 5 000 kg

Spoločnosť Konecranes ponúka dva elektrické reťazové kladkostroje, ktoré vnášajú do zdvíhania flexibilitu a dlhodobú trvácnosť. Elektrický reťazový kladkostroj SLX dokáže zdvihnúť až 2 500 kg a elektrický reťazový kladkostroj CLX až 5 000 kg, čím Vám poskytuje všestrannosť potrebnú v priemyselných aplikáciách a na náročných pracoviskách.

Kompaktná priechodná výška, zavesenie háku a celý rad ďalších vlastností umožňuje ľahko prispôsobiť kladkostroj konkrétnym potrebám na pracovisku.

Efektivita a bezpečnosť v tom istom balíku

Ľahko používateľný elektrický reťazový kladkostroj CLX od spoločnosti Konecranes dokáže zrýchliť pracovné cykly, zvýšiť bezpečnosť a predĺžiť životnosť. Je prispôsobiteľný, odolný a teda ideálny na každé rušné pracovisko.

Môžete si vybrať aj elektrický reťazový kladkostroj SLX s plynulým ovládaním rýchlosti zdvíhania, ktorý umožňuje hladký vertikálny pohyb a udržiava stabilitu nákladu aj pri najnáročnejších pracovných zaťaženiach. Okrem všetkých funkcií kladkostroja CLX obsahuje aj ďalšie, napríklad elektronickú ochranu proti preťaženiu, kontrolu uvoľnenia reťaze a tlmenie nárazov nákladu. Svojou vyspelou technológiou spája efektivitu s bezpečnosťou.

Zdvíhajte náklad takmer kdekoľvek

Tento elektrický reťazový kladkostroj môžete použiť na mostovom žeriave, na žeriave pre pracoviská alebo v kombinácii so stĺpovým žeriavom. Vďaka svojej všestrannosti sú elektrické reťazové kladkostroje Konecranes ideálnym riešením pre mnohé zdvíhacie aplikácie.

Viac o kladkostrojoch CLX a SLX si môžete prečítať na našej špecializovanej webovej stránke konecranes.com/clx alebo nás kontaktujte pre viac informácií.