You are here

Elektrické reťazové kladkostroje SLX

Skvelá voľba pre náročné používanie

Elektrický reťazový kladkostroj SLX spája svojou modernou technológiou bezpečnosť a efektivitu. Je ideálny na všetko od presných montážnych činností a citlivej manipulácie s dielmi až po náročné zdvíhanie.

Kladkostroj SLX má všetky funkcie elektrického reťazového kladkostroja CLX a ešte ďalšie. Dokáže zdvihnúť až 2 500 kg.

Mimoriadna bezpečnosť

Elektrický reťazový kladkostroj SLX má plynulé ovládanie rýchlosti zdvíhania s invertorom. Je tiež vybavený elektronickým zariadením proti preťaženiu a kontrolou uvoľnenia reťaze, ako aj programovateľnými koncovými spínačmi. Rozšírený rozsah rýchlosti umožňuje kratšie cykly a pomáha zrýchľovať zdvíhanie a spúšťanie pri čiastočnom zaťažení.

Ďalšou bezpečnostnou funkciou je absorpcia nárazového zaťaženia, ktorá znižuje účinky nárazov nákladu. Sledovanie spojky a brzdy navyše zvyšuje bezpečnosť prostredníctvom snímačov impulzov.

Vstavaná všestrannosť a dlhá životnosť

Kladkostroj SLX zvládne všetko od presných činností až po ťažké a náročné úlohy, pričom prináša vyššiu bezpečnosť a umožňuje ľahkú údržbu. Kladkostroj SLX je odolný a trvácny a bude Vám v závode spoľahlivo slúžiť veľa rokov.

Viac o elektrickom reťazovom kladkostroji SLX si môžete prečítať na našej špecializovanej webovej stránke konecranes.com/clx alebo si od nás vyžiadajte ďalšie informácie.

Content bottom