You are here

Ručné produkty

Naše stále ručné produkty plné funkcií

Ručné reťazové kladkostroje a ručné račňové kladkostroje Keďže sú úplne bez elektroniky, predstavujú zároveň cenovo dostupné riešenie tam, kde nie je potrebná každodenná prevádzka.

S rozsahom nosností od 250 do 20 000 kg pokryjú naše ručné produkty vaše potreby pri zdvíhaní.

Bezpečné a spoľahlivé kladkostroje

Naša spoločnosť je dobre známa bezpečnosťou zariadení a naše ručné produkty nie sú výnimkou. Kompaktný dizajn znamená zníženie hmotnosti, čo prináša jednoduchšiu a bezpečnejšiu manipuláciu s bremenom. Duálna brzda typu Pawl Weston s 2 trecími kotúčmi poskytuje 4 brzdné plochy a je celá uzavretá, aby bola čo najviac chránená pred znečistením.

Reťaz z pozinkovanej ocele triedy 80 vysoko odolnej voči korózii znamená prvotriednu bezpečnosť a odolnosť. Otvorený hnací mechanizmus reťaze navyše umožňuje jednoduchú kontrolu a čistenie.

Ručné produkty sú prispôsobené Vašim potrebám.

Naše ručné produkty sú na výber v zavesených modeloch na háku alebo s kladkami na I-nosníku. Kladky sú k dispozícii s ručným tlačným alebo reťazovým pohonom.

Kladkostroje Konecranes môžete jednoducho nainštalovať do svojich existujúcich zariadení. Ich kompaktné rozmery a nízka hmotnosť znamenajú, že svoje reťazové a pákové kladkostroje môžete používať na mnohých miestach.

Niektoré z našich ručných produktov sú k dispozícii aj do nebezpečných prostredí

Kontaktujte nás