You are here

Ručné pákové kladkostroje

Kompaktné a trvácne

Ručné pákové kladkostroje Konecranes KL sú flexibilné, odolné a trvácne. S nosnosťou do 3 000 kg sú ideálnym produktom na stavebné, údržbárske a servisné práce. Ľahká a kompaktná konštrukcia pákového kladkostroja umožňuje prácu v tesných priestoroch.

Bezpečné a spoľahlivé

Ako pri všetkých produktoch Konecranes, aj pri ručných pákových kladkostrojoch je kľúčová bezpečnosť. Ručný pákový kladkostroj KL je vybavený duálnou brzdou typu Pawl Weston s 2 trecími kotúčmi, ktorá poskytuje 4 brzdné plochy a je úplne uzavretá, aby bola čo najviac chránená pred znečistením.

Ručný pákový kladkostroj KL sa dodáva s reťazou z veľmi pevnej pozinkovanej ocele triedy 80 vysoko odolnej voči korózii.  Je vyrobená z ocele s chrómovou povrchovou úpravou a má vystužené kryty na ochranu zdvíhacieho mechanizmu. Háky ISO sú z legovanej ocele, tepelne spracované a vybavené západkami a kontrolnými bodmi.

Plný rozsah otáčania

Ručný pákový kladkostroj KL je k dispozícii s 360° otáčaním rukoväte, gumovým držadlom a so zdvíhacím mechanizmom, ktorý možno po zložení nákladu uvoľniť.

Na požiadanie Vám radi poskytneme viac informácií.

Content bottom