You are here

Stĺpové žeriavy

Meniace pracovné prostredie

Stĺpové žeriavy Konecranes sú vysoko prispôsobiteľné a sú vhodné do rôznych typov dielní a odvetví. Predstavujú cenovo dostupný spôsob manipulácie so stavebnými materiálmi s hmotnosťou do 2 000 kg.

Spoločnosť Konecranes ponúka  stĺpové žeriavy namontované na stenu s uzavretým oceľovým profilom XM, ako aj namontované na pilieri s I-profilovým nosníkom. Naše štandardné stĺpové žeriavy montované na stenu majú rozsah otáčania 180°, montované na pilier až 270°. Na výber sú aj ďalšie možnosti, ako napríklad vyššia nosnosť alebo plný 360° rozsah otáčania.

Prispôsobenie sa Vášmu závodu

V ponuke sú stĺpové žeriavy so všetkými nosnosťami a dosahmi. Existuje niekoľko rozličných metód, ako pripevniť rameno na stenu alebo podlahu optimálnym spôsobom  pre Váš závod.

Vďaka nastaviteľnému smeru konzoly je nastavenie vodorovného nosníka presné a mimoriadne jednoduché a nekontrolované pohyby nosníka a vozíka sú minimalizované. Ako doplnky sú k dispozícii prvky na optimalizáciu využitia vrátane zarážky otáčania nastaviteľnej v krokoch po 10° a 3-polohovej zámky (-90º, 0º, +90º).

K dispozícii sú aj  stĺpové žeriavy Konecranes do nebezpečného prostredia.

Rýchla inštalácia stĺpového žeriava

Na uľahčenie inštalácie a premiestnenia stĺpových žeriavov Konecranes možno použiť veľké vystužené oceľové základové dosky. Tým sa skracujú výrobné odstávky a znižujú náklady na inštaláciu alebo presun žeriava.

Na požiadanie Vám radi poskytneme viac informácií.

Customer stories

Spoločnosť Konecranes dodala a nainštalovala kompletný sortiment riešení kladkostrojových a žeriavových zdvíhacích systémov do nového výrobného centra motorov spoločnosti Jaguar Land Rover.
Jaguar Land Rover – Wolverhampton, Anglicko
Content bottom