You are here

Oceľové žeriavy XM pre pracoviská

Silný a robustný

Oceľový žeriav Konecranes XM pre pracoviská s nosnosťou do 2 000 kg je odolným a robustným riešením pre rozmanité potreby zdvíhania. Ponúka extra flexibilitu a prispôsobiteľnosť špecifickým činnostiam a závodom. Silné profily umožňujú veľké rozpätie zavesenia a veľké dĺžkové rozostupy.

Možnosti žeriavov pre pracoviská

Modulárny systém bez zvarov možno jednoducho inštalovať, zmeniť a rozšíriť. Ponúkame oboje - stropnú montáž aj samostatne stojace konštrukcie. Široká paleta možností napájania zaisťuje, že nájdete to správne riešenie pre Vaše potreby. V ponuke sú tlačné/ťažné kladky a aj motorizovaný pohon ovládaný invertorom.

V závislosti od nosnosti, výšky stropu a priestorových požiadaviek ponúkame oceľový žeriav XM pre pracoviská s jednoduchým nosníkom, dvojitým nosníkom alebo riešenia s jednou koľajnicou. Modulárny dizajn a skrutkové spoje umožňujú rýchlu inštaláciu žeriavov na strop ako aj samostatne stojacich konštrukcií, niekedy za jediný deň a s využitím minimálnych prostriedkov.

Žeriav je obzvlášť kompatibilný s elektrickými reťazovými kladkostrojmi CLX a SLX. Vďaka tomu si môžete v prípade potreby ľahko rozšíriť strojový park o ďalšie zariadenia Konecranes, čím ušetríte čas aj peniaze.

Oceľový žeriav XM pre pracoviská je k dispozícii aj vo verzii pre nebezpečné prostredie.

Žeriavový systém, ktorý je efektívny z hľadiska nákladov

Odolná povrchová úprava oceľovej konštrukcie chráni produkt pred prachom a nečistotami, čím predlžuje jeho životnosť a znižuje náklady na údržbu. Okrem toho, veľké rozpätie zavesenia minimalizuje oceľovú konštrukciu, čím znižuje celkové náklady na žeriav. Modulárny dizajn oceľového žeriava XM pre pracoviská umožňuje prispôsobiť Váš žeriavový systém novým potrebám, vďaka čomu je šikovnou investíciou. Oceľový žeriav XM pre pracoviská navyše vyžaduje len veľmi malú údržbu.

Ak chcete získať viac podrobností, kontaktujte spoločnosť Konecranes ešte dnes.

 

 

Content bottom