You are here

Elektrické lanové kladkostroje EXCXT

Nový spôsob, ako pracovať ešte bezpečnejšie

Elektrický lanový kladkostroj Konecranes EXCXT prináša nový prístup k zdvíhaniu v nebezpečnom prostredí. Špeciálna verzia nášho populárneho kladkostroja CXT s jedinečnou mechanikou znižuje riziko vznietenia za normálnych prevádzkových podmienok. Kladkostroj EXCXT sa neustále dopĺňa najnovšími technológiami a stal sa novým priemyselným štandardom, ktorý je ťažké prekonať.

Medzinárodné certifikáty do nebezpečného prostredia, konkrétne ATEX, CSA US, IECEX a INMETRO pre prostredia s nebezpečnými plynmi a prašné prostredia sú jedným z dôležitých faktorov, ktoré preukazujú, že pre spoločnosť Konecranes je bezpečnosť vždy na prvom mieste. V štandardnej výbave je izolácia triedy F, krytie IP65 na elektrických krytoch a IP66 na motoroch. Elektrické súčasti a motor sú navrhnuté a skonštruované podľa predpisov pre nebezpečné prostredie a sú dôkladne chránené krytmi s deprotekciou.

Jednoduchý a prispôsobiteľný lanový kladkostroj

Kladkostroj EXCXT umožňuje jednoduchú manipuláciu s nákladom a výnimočný výkon, ktorý zvýši Vašu produktivitu. Všetky systémy kladkostroja vrátane zdvíhacích motorov, koncového spínača a mechanickej ochrany pred preťažením boli plne testované z hľadiska spoľahlivosti. Ergonomické používateľské rozhranie umožňuje obsluhe sústrediť sa na zdvíhanie a zaisťuje jednoduchšiu a bezpečnejšiu manipuláciu s nákladom. Keď je potrebná prvotriedna presnosť, voliteľný invertor pojazdu ponúka vyššiu mieru presnosti a bezpečnosti.

Uvedomujeme si, že každé prostredie zdvíhania je iné, preto ponúkame veľa voliteľných prvkov. Môžete si napríklad vybrať rýchlosť zdvihu, extra brzdu, doplniť displej na zobrazenie záťaže, exteriérový kryt, pridať rádiové ovládacie panely či špeciálne doplnky vozíka. A to nie je všetko.

Keď sa Vaše potreby zmenia, môžete voliteľné prvky vymeniť. Radi Vám pomôžeme, aby ste mohli zdvíhať náklady tak, ako potrebujete.

Viacúčelový prírastok do Vášho tímu

Kladkostroj EXCXT je základom žeriava EXCXT. Kúpte si nový kladkostroj EXCXT k svojmu existujúcemu žeriavu EX alebo si zadovážte úplne nový žeriav EXCXT. V oboch prípadoch uvidíte výhody technológie EXCXT od spoločnosti Konecranes.

Ak chcete zistiť viac o tom, či kladkostroj EXCXT vyhovuje Vašim potrebám zdvíhania, obráťte sa na spoločnosť Konecranes.

Video

Hazardous Environment Equipment from Konecranes
Konecranes offers a wide range of hazardous area equipment to ensure the highest safety level required in hazardous environments.