You are here

Elektrické reťazové kladkostroje EXN

Prvotriedny kladkostroj s vynikajúcim výkonom a bezpečnosťou

Elektrický reťazový kladkostroj Konecranes EXN ponúka vysokú úroveň bezpečnosti a spoľahlivosti potrebnú v nebezpečnom prostredí. Vysoko výkonné motory, spoľahlivé 48 V ovládanie stýkačov a jednoduchá údržba prispievajú k spoľahlivému chodu kladkostrojov s minimálnymi výpadkami.

Certifikáty do nebezpečného prostredia, konkrétne ATEX, CSA Canada, IECEX a INMETRO sú dôkazom bezpečnosti dizajnu v nebezpečnom prostredí. Špeciálna mechanická konfigurácia minimalizuje za normálnych prevádzkových podmienok nebezpečenstvo iskrenia. Ohňovzdornosť, kryty do nebezpečného prostredia a epoxidová farba dodávajú fyzickým povrchom silnú ochranu.

Jednoduchá obsluha s množstvom možností

Kladkostroj EXN sa taktiež jednoducho používa. Ergonomické používateľské rozhranie umožňuje obsluhe plne sa koncentrovať na zdvíhanie. Dvojrýchlostné zdvíhanie a pomer rýchlosti pojazdu 4:1 umožňuje presnú manipuláciu s nákladom. Trecia spojka chráni zariadenie pred preťažením.

Vďaka kompletnému výberu doplnkov je možné kladkostroj prispôsobiť špecifickým potrebám zdvíhania. K dispozícii je stacionárne vyhotovenie, zavesenie na háku, vyhotovenie s tlačnou a motorickou kladkou. Verzie pre rôzne stropy a kompaktné rozmery umožňujú maximálne využiť dostupný priestor. Vyberte si možnosti, ktoré sa najlepšie hodia do Vášho podniku.

Užitočný prírastok do Vášho tímu

Kladkostroj EXN je základom žeriava EXN. Kúpte si nový kladkostroj EXN k svojmu existujúcemu žeriavu EX alebo si zadovážte úplne nový žeriav EXN. V oboch prípadoch objavíte výhody technológie EXN od spoločnosti Konecranes. Je to trieda sama osebe.

Ak chcete zistiť viac o tom, či náš elektrický reťazový kladkostroj EXN vyhovuje Vašim potrebám zdvíhania, obráťte sa na spoločnosť Konecranes.