You are here

Ručné kladkostroje a kladky EX do nebezpečného prostredia

Bez elektriny, bez starostí

Ručné reťazové kladkostroje Konecranes EKM2 a ručné kladky EKPT nepotrebujú elektrickú energiu. Preto nimi môžete zdvíhať aj na miestach, kde elektrický prúd nie je alebo je náročné sa k nemu pripojiť. Predstavujú cenovo dostupné riešenie, ak nie je potrebné zdvíhať každý deň.

Bezpečnosť je pre spoločnosť Konecranes vždy kľúčová. Mechanika kladkostrojov EKM2 a kladiek EKPT bola navrhnutá tak, aby znižovala riziko vzniku iskier za normálnych prevádzkových podmienok, vďaka čomu tieto zariadenia získali certifikát ATEX. Vďaka neprítomnosti elektroniky je vylúčené riziko skratu v nebezpečnom prostredí.

Masívny kladkostroj je lepší

Pozinkovaná zdvíhacia reťaz, ručná reťaz z nehrdzavejúcej ocele, bronzový povrch a prášková povrchová úprava chránia kovové povrchy pred opotrebovaním a koróziou. Háky ISO s bezpečnostnou západkou, obmedzovač preťaženia a gumové nárazníky uľahčujú manipuláciu s nákladom. Kladkostroj je bezpečný, odolný, ľahko sa používa, nevyžaduje veľkú údržbu a má platný certifikát ATEX.

Kladkostroj EKM2 vám môžeme dodať v zavesenej, reťazou poháňanej alebo tlačnej verzii. Vďaka širokým možnostiam dokáže flexibilne naplniť Vaše požiadavky. Kombináciou kladkostroja EKM2 a kladky EKPT môžete vytvoriť optimálny ručný kladkostroj s nosnosťou 500 kg až 20 ton.

Ekonomický a spoľahlivý kladkostroj podľa vašich požiadaviek

Niekedy počas hektických pracovných období potrebujete dočasne špeciálny kladkostroj. Odolný kladkostroj EKM2 s kladkou EKPT je dobrou investíciou. V dlhodobom horizonte je lacnejší než jeho požičanie a nemusíte naň čakať – máte ho poruke vždy, keď ho potrebujete.

Ak sa chcete dozvedieť viac o tom, či náš ručný reťazový kladkostroj EKM2 a ručná kladka EKPT vyhovujú vašim potrebám zdvíhania, obráťte sa na spoločnosť Konecranes.