You are here

Žeriavy EX pre pracoviská

Zdvíhajte viac v nebezpečnom prostredí

Ak si vo svojom závode nainštalujete žeriavy Konecranes EX pre pracoviská, Vaša produktivita sa ihneď zvýši. Vďaka elektrickým obvodom a pevnej kovovej konštrukcii s certifikátmi ATEX a EX, nosnosti 2 000 kg a optimalizovanému pracovnému priestoru pod žeriavom sa skvele hodia do väčšiny nebezpečného prostredia.

Strojovo obrobené kolesá a kvalitné ložiská zaisťujú plynulý pohyb a znižujú hlučnosť. Modulárny systém bez zvarov zvyšuje bezpečnosť žeriava, uľahčuje jeho inštaláciu, údržbu a zmenu a je dostupný v oceľovom aj hliníkovom vyhotovení.

Ako si vybrať správny kov

Keď potrebujete pevnosť a odolnosť, správnou voľbou je oceľový profilový systém EXXM. Veľké rozpätia zavesenia redukujú veľkosť konštrukcie žeriava a umožňujú maximálne využiť dostupný priestor. Ochrana pred prachom a nečistotami znižuje náklady na údržbu a predlžuje životnosť žeriava.

Ak potrebujete ľahší žeriav s kratšími dráhami, skvelou voľbou je hliníkový profilový systém EXXA. Vysoká konštrukčná tuhosť materiálu minimalizuje jeho vlastnú hmotnosť. Eloxovaný hliník je ideálny do čistého prostredia a chráni žeriav pred koróziou.

Žeriavy EXXA a EXXM je možné používať spolu s inými zdvíhacími zariadeniami certifikovanými do nebezpečného prostredia, napríklad s kladkostrojmi EX.

Správny kov – správne riešenie.

Prispôsobí sa Vašim procesom na linke

Vďaka jednoduchej prispôsobiteľnosti môžete žeriav EXXM alebo EXXA používať kdekoľvek na výrobnej linke, kde sa môže vyskytnúť nebezpečné prostredie.

Ak chcete zistiť viac o tom, či naše žeriavy EX pre pracoviská vyhovujú Vašim potrebám zdvíhania, obráťte sa na spoločnosť Konecranes.

Video

Hazardous Environment Equipment from Konecranes
Konecranes offers a wide range of hazardous area equipment to ensure the highest safety level required in hazardous environments.