You are here

Žeriavy EXCXT s elektrickými lanovými kladkostrojmi

Silný a bezpečný elektrický kladkostroj

Veríme, že žeriav Konecranes EXCXT s elektrickým lanovým kladkostrojom môže stanoviť nové štandardy jednoduchosti a bezpečnosti priemyselných zdvíhacích zariadení. Môžete sa spoľahnúť na jeho silnú oceľovú konštrukciu a jeho kladkostroj EXCXT dokáže bezpečne zdvíhať až 80 ton v nebezpečnom prostredí..

Certifikácia EX do plýnového a prašného prostredia je dôkazom, že pre spoločnosť Konecranes je bezpečnosť prvoradá. Motor a elektrické súčasti chránia ohňovzdorné bariéry. Chránené zariadenie znamená vyššiu bezpečnosť pre náklady a personál.

Viac produktivity a menej výpadkov

Vďaka jednoduchosti jeho používania dokáže žeriav EXCXT zvýšiť Vašu produktivitu. Ergonomické používateľské rozhranie umožňuje obsluhe sústrediť sa na zdvíhanie a voliteľný, invertorom riadený pojazd ponúka presnosť a bezpečnosť.  Aj pri väčšom priemere bubna na lano sú rozmery kladkostroja kompaktné a prístup k háku bezproblémový. Jednoduchšie znamená rýchlejšie – a bezpečnejšie.

Vďaka ľahkému prístupu k miestam údržby a technológii podporujúcej servis by mali byť vaše odstávky kratšie než kedykoľvek predtým. Vaše žeriavy sú navrhnuté na udržanie pracovitosti.

Odolný a spoľahlivý žeriav tam, kde ho potrebujete

Bez ohľadu na to, či pracujete s chemikáliami, drevom, v ropnej rafinérii alebo v úplne inej oblasti, tento masívny a všestranný žeriav je vhodný aj do Vášho odvetvia. Ak potrebujete praktický priemyselný žeriav pre činnosti údržby v nebezpečnom prostredí, žeriav EXCXT s elektrickým lanovým kladkostrojom je ideálnou voľbou.

Ak chcete zistiť viac o tom, či žeriav EXCXT vyhovuje Vašim potrebám zdvíhania, obráťte sa na spoločnosť Konecranes.

 

 

Video

Hazardous Environment Equipment from Konecranes
Konecranes offers a wide range of hazardous area equipment to ensure the highest safety level required in hazardous environments.