You are here

Žeriavy EXN s elektrickým reťazovým kladkostrojom

Užitočný, spoľahlivý a bezpečný žeriav

Žeriav Konecranes ENX s elektrickým reťazovým kladkostrojom ponúka úroveň bezpečnosti a všestrannosti na akú sme v segmente zdvíhania malých nákladov hrdí. Vďaka použitiu masívnej oceľovej konštrukcie a kompletnému súboru komponentov navrhnutých špeciálne na použitie v žeriavoch do nebezpečných priestorov zdvihne žeriav EXN spoľahlivo až 5 ton aj v tom najnebezpečnejšom prostredí.

Kompletná certifikácia nebezpečného prostredia je dôkazom, že sú naše zariadenia navrhnuté tak, aby maximalizovali bezpečnosť žeriava v nebezpečnom prostredí. Unikátna mechanická konfigurácia za normálnych prevádzkových podmienok znižuje pravdepodobnosť iskrenia a ďalšie riziká vznietenia.

Jednoduchá obsluha žeriava s reťazovým kladkostrojom

Okrem nášho zamerania na bezpečnosť a spoľahlivosť bol žeriav EXN navrhnutý aj s ohľadom na jednoduchosť používania. Ergonomické používateľské rozhranie umožňuje obsluhe sa plne koncentrovať na zdvíhanie. Dvojrýchlostné ovládanie stýkačov a elektrický koncový spínač pomáhajú udržiavať náklad pod kontrolou za každých okolností.

Vďaka kompletnému výberu doplnkov je možné žeriav prispôsobiť Vašim špecifickým potrebám zdvíhania. Jednoduchý alebo dvojitý nosník, rozličné kladky, protizrážkový systém, pobronzované háky – na výber je veľa možností. Verzie pre rôzne stropy a kompaktný kladkostroj umožňujú maximálne využitie dostupného priestoru. Môžete si vybrať možnosti, ktoré sa najlepšie hodia do Vášho podniku.

Bezpečný elektrický kladkostroj a všestranné zariadenie

Tento žeriav je obzvlášť vhodný do energetickej výroby, na manipuláciu s chemikáliami alebo do ľahkej výroby. Ak potrebujete vykonávať činnosti údržby na rizikových miestach vyskytujúcich horľavý plyn alebo prach v ovzduší, žeriav EXN je jasnou voľbou.

Ak chcete zistiť viac o tom, či náš žeriav EXN s elektrickým reťazovým kladkostrojom vyhovuje Vašim potrebám zdvíhania, obráťte sa na spoločnosť Konecranes.